تزیین

دانلود مقاله طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودک

دکوراسیون داخلی اتاق کودک

برای کودکان اتاقشان بیشتر از فضایی تنها به نام اتاق است . کودکان دوست دارند اتاق خود را همچون رویای خویش بمانند یک کاخ ، یک قلعه ، یک سفینه فضایی و یا یک کشتی مجسم کنند و اتاق خود را جایی می بینند که بتوانند به راحتی در رویای خود بازی کنند .
دکوراسیون داخلی اتاق کودک در وحله اول احتیاج به شناخت شخصیت و جنبه های روانی کودک دارد . تا کودک خود را نشناخته باشیم نمی توانیم فضای مورد نیاز او را که بتواند در ان با آرامش وقت خود را به بازی و تفریح و استراحت بگذراند طراحی کنیم . مهمترین نکته این است که دکوراسیون داخلی اتاق کودک را طوری طراحی کنیم که مطابق علایق در حال رشد ، به راحتی قابل تغییر و محیطی انعطاف پذیر داشته باشد .

کودکان احتیاج به فضایی جدا برای خواب یا بازی یا مطالعه دارند و نسبت به والدین و بزرگترها فضای حرکتی بیشتری مورد نیاز آنهاست . پس به این مورد پافشاری نکنیم که کوچکترین اتاق منزل مربوط به کودک است و چون او کوچک است احتیاج به فضای کمتری دارد . این فرضیه با شرایط و هوش و ذهنیت کودک که همراه با تکنولوژی روز به روز پیشرفت میکند همخوانی ندارد . کمی به کودکان بها و انتخاب مناسب دکوراسیون داخلی اتاق کودک دادن بهترین زمینه رشد فکری کودک را فراهم می آورد .

مقاله دکوراسیون داخلی اتاق کودک پیش رو مشتمل بر 13 صفحه است و در مورد باید ها و نباید های طراحی اتاق کودکان بحث و بررسی میکند .

 

دانلود مقاله دکوراسیون اتاق کودک

حجم فایل : 500 کیلوبایت

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.