تاسیسات الکتریکی

دانلود مقاله دوربین های مدار بسته و تجهیزات شبکه

دوربین های مدار بسته cctv camera

دوربین های مدار بسته بهترین و آسانترین راه برای مشاهده، ثبت و ضبط با بهترین و مطلوبترین کیفیت تصویری بر روی هر نوع از شبکه های کامپیوتری می باشند. تصاویر با استفاده از هر نوع مرورگر (تحت وب) بدون وابستگی به نوع سیستم عامل، قابل دیدن و بر روی حافظه های کامپیوتر قابل ثبت و ضبط می باشند. دوربین های تحت شبکه، کاملاً مستقل از کامپیوتر عمل کرده و در هر جایی قابل نصب هستند. این دوربین ها امکان مشاهده و ضبط تصاویر از هر جایی در دنیا برای کاربر بوجود می آورند.
دوربین های مدار بسته در دو نوع آنالوگ و تحت شبکه ارائه می شوند . از دوربین های آنالوگ می توان به عنوان نسل اول CCTV ها نام برد که کابل خروجی تمام ادوات نظارت تصویری در دستگاه کنترل مرکزی DVR جمع می شوند و در ان دستگاه عملیات کنترل ، نظارت ، ضبط و سایر پردازش ها صورت می گیرد .
دوربینهای تحت شبکه را می توان به عنوان یک دوربین و یک کامپیوتر تعریف کرد که در یک سیستم هوشمند جمع شده اند. این تجهیزات تصاویر را بر روی شبکه های کامپیوتری منتقل می کنند تا کاربر بتواند از راه دور تصاویر را مدیریت، ضبط و پخش نماید. به محض اینکه تصاویر روی شبکه ارسال شد، کاربر از هر کامپیوتر متصل به LAN و یا اینترنت می تواند به آنها دسترسی داشته باشد.
مقاله پیش رو به معرفی انواع سیستم های نظارت تصویری و تجهیزات شبکه مورد نیاز نظیر کارت شبکه ، سوئیچ ، روتر ، آنتن ها ، پچ پنل و . . . می پردازد .

 

دانلود مقاله دوربین های مدار بسته و تجهیزات شبکه

حجم : 4 مگابایت

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.