تاسیسات الکتریکی

دانلود کتاب استاندارد تابلو های مورد استفاده در شبکه توزیع

استاندارد تابلو های مورد استفاده در شبکه توزیع

مجموعه کتاب های استاندارد تابلو های مورد استفاده در شبکه توزیع توسط معاونت تحقیقات و تکنولوژی شرکت سهامی تولید و انتقال نیروی برق ایران (توانیر) در 3 جلد تهیه شده است .
جلد اول از مجموعه استاندارد تابلو های مورد استفاده در شبکه توزیع با نام ” مبانی استاندارد تابلو های فشار متوسط و ضعیف ” شامل اصول و مبانی استاندارد تابلوهای فشار ضعیف و متوسط می باشد . در فصل اول این گزارش ، درجات حفاظتی تابلو ها بیان شده و آزمون های لازم جهت تشخیص درجات حفاظتی آمده است و در فصل دوم ، استاندارد طراحی و ساخت و روش های آزمون نوعی و معمول تابلو های فشار متوسط امده است . در فصل سوم استاندارد طراحی و ساخت تابلو های فشار ضعیف بیان شده و نحوه رنگ امیزی نیز در این پیوست این مجموعه قابل دسترس می باشد .
چلد دوم با نام ” مشخصات فنی تابلو های فشار متوسط و ضعیف ” دارای دو بخش می باشد که بخش اول مشخصات فنی تابلوهای فشار متوسط توزیع را شامل می شود و بخش دوم در خصوص مشخصات فنی تابلو های فشار ضعیف اطلاعاتی را ارائه می نماید . در این جلد کلیه تذکرات و نکته های لازم برای سند مناقصه بیان شده است . همچنین جداول مورد نیاز جهت تکمیل توسط فروشنده و خریدار در ادامه توضیحات ، تحت عنوان جدول 1 و جدول 2 آمده است .
جلد سوم نیز با نام ” نصب و نگهداری تابلو های فشار متوسط و ضعیف توزیع ” تهیه شده که هدف از تهیه آن دسترسی آسان به موضوعات علمی و تجربی مهم در ارتباط با نصب و تعمیر و نگهداری تابلوهای فشار ضعیف و متوسط و وسایل بکار رفته در آنها می باشد . همچنین با توجه به اهمیت تعمیر و نگهداری و رعایت قوانین دسترسی در جلوگیری از وقوع خطا در تابلو ها و شبکه های توزیع ، سعی بر آن شده است تا مطالب بطور خلاصه و مفید ، راهنمای مسئولین تعمیر و نگهداری بوده و تجهیزات در حد قابل قبولی نگهداری شوند .

جلد 1 – مبانی استاندارد تابلو های فشار متوسط و ضعیف

حجم فایل : 4.8 مگابایت

 

جلد 2 – مشخصات فنی تابلو های فشار متوسط و ضعیف

حجم فایل : 4 مگابایت

 

جلد 3 – نصب و نگهداری تابلو های فشار متوسط و ضعیف توزیع

حجم فایل : 1.7 مگابایت

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.